adultgamespatreon.com - Adult Games Patreon

Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Luaj online me njerëz të ngjashëm keq


Lojëra Seksi Me Platformë Kryq

Luaj lojërat në çdo pajisje


Klikoni Dhe Luani

Thjesht klikoni dhe luani, pa pagesë, pa regjistrim

Adult Games Patreon

Nga Brenda Lojës

Adult Games Patreon #1 Adult Games Patreon #2 Adult Games Patreon #3 Adult Games Patreon #4 Adult Games Patreon #5 Adult Games Patreon #6 Adult Games Patreon #7 Adult Games Patreon #8 Adult Games Patreon #9 Adult Games Patreon #10
 
Luaj Falas Tani

Lojëra për Të rritur Patreon Mbështet Devs TË Pavarur XXX

Bota e lojërave të këqija po shkon drejt dhe tregu i përmbajtjes së prodhuar në mënyrë të pavarur ashtu si pjesa tjetër e pornografisë. Arsyeja për të cilën ndodh vetëm tani është sepse vetëm tani kemi teknologjitë që një zhvillues të krijojë një lojë vetë në shtëpi. Epo, jo saktësisht vetë. Ai mund të punësojë disa artistë dixhitalë për të ndihmuar në grafikë dhe konsulentë për ta nxjerrë atë nga telashet me kodin e tij. Por për pjesën më të madhe, ka zhvillues të vetmuar që krijojnë lojëra bazuar në vizionin që kanë për të në kokën e tyre, dhe jo si rezultat i një ekipi që thjesht dëshiron të kontrollojë disa gjëra që ata e dinë se do t'u sjellë atyre lojtarë dhe fitime.

Ajo që kemi Në Lojërat E Të Rriturve Patreon Është puna e të gjithë atyre zhvilluesve të pavarur dhe ndihet shumë më origjinale sesa një lojë që vjen nga një kompani e madhe. Ju do ta ndjeni veçanërisht atë në lojërat fetish të faqes sonë. Nëse keni një fetish, ju e dini se sa e bezdisshme është kur shikoni ose luani pornografi që është bërë nga kompani që nuk marrin atë që ju pëlqen në lidhje me ngërçin tuaj të veçantë. Më shumë se kaq, zhvilluesit E Patreon janë gjithashtu në kontakt me komunitetin e tyre dhe marrin në konsideratë sugjerimet dhe idetë e tyre përmes sondazheve dhe seancave Të Pyetjeve Dhe Përgjigjeve në faqet E Tyre Të Patreon. Është mënyra më e decentralizuar e krijimit të lojrave xxx, dhe ju do të doni rezultatin përfundimtar.

Çfarë Lloj Zhanresh Mund Të Shijohen Në Lojërat E Të Rriturve Patreon

Ka shumë lojëra që ju mund të gëzojnë këtu, dhe disa prej tyre janë mbresëlënëse. Nuk janë vetëm romane vizuale me linja komploti të përdredhura në të cilat zgjidhni përfundimin. Edhe pse ato lojëra janë ende mjaft të njohura sepse ato vijnë me fantazi krijuese në të cilat mund të shijoni aventura të ndryshme nga këndvështrime të ndryshme. Por gjenerata e re e lojërave të prodhuara në mënyrë të pavarur gjithashtu vjen me disa lëshime më komplekse. Motorët e shumëfishtë të lojrave do të lejojnë zhvilluesit e vetëm të krijojnë Rpg të mahnitshme. Dhe ne kemi ato më të mirat në faqen tonë. Në këto Rpg do të shijoni një përvojë të vërtetë të lojës me kërkime dhe misione që duhet të plotësoni për të mbledhur sende dhe burime për ndërtimin e karakterit tuaj dhe përgatitjen e tij për përballjen përfundimtare kundër shefit të madh.

Por ka edhe lojëra RPG nga zhanri NPC Në Lojërat Për të Rritur Patreon, në të cilat qëllimi kryesor nuk është të bluash dhe të përfundosh një histori me një mision, por të eksplorosh hartën duke kërkuar personazhe të rinj me të cilët mund të shijosh të gjitha llojet e kinks dhe fantazive. Ne gjithashtu kemi disa simulatorë që vijnë me karaktere 3d që mund të qij në shumë mënyra. Ka shumë simulatorë BDSM dhe slave-themed. Dhe ka edhe disa lojëra me gëzof në sit që ne e dimë që do t'ju pëlqejnë.

Seri Dhe Azhurnime Të Lojërave Ekzistuese

Për shkak se këto projekte xxx janë zhvilluar nga krijues të pavarur, duhet shumë kohë derisa të bëhet një lëshim përfundimtar. Por ata e ngarkojnë atë në pjesë. Disa nga lojërat në faqen tonë po azhurnohen kur një copë toke e re me një karakter ose vendndodhje të re është në dispozicion në Faqen Patreon të zhvilluesit. Sigurohuni që të shënoni lojërat tuaja të preferuara për të qenë të azhurnuar me këto arna. Por ka edhe lojëra që vijnë si seri, veçanërisht në kategorinë hentai dhe manga, ku do të shijoni histori të gjata me shtesa personazhesh gjatë rrugës dhe madje edhe disa kthesa masive të komplotit që do t'i marrin heronjtë në sfera paralele.

Lojëra Për Të Rritur Patreon Është E Gjitha Falas

Ne u kujdesëm për të paguar zhvilluesit e këtyre lojërave në mënyrë që të mund të shijoni punën e tyre falas në një faqe interneti të mirëmbajtur direkt në shfletuesin tuaj. Dhe ne gjithashtu lidhëm faqet E Tyre Patreon në përshkrimin e lojës në mënyrë që të mund të kontrolloni për të parë nëse krijuesit tuaj të preferuar kanë nevojë për fonde për projektet e tyre. Disa nga lojërat në vazhdim mund të përdorin ende ndihmë nga tifozët për azhurnimet dhe episodet e tyre të ardhshme. Dhe madje mund të keni një thënie se ku shkon historia më pas. Por pa marrë parasysh nëse ndihmoni Në Patreon apo jo, lojërat do të jenë gjithmonë falas. Shijoni të gjithë përmbajtjen e mrekullueshme në faqen tonë dhe argëtohuni!

Luaj Falas Tani